Bir Aile Hikayesi Fragman

<< 10 11 12 13 14

Bir Aile Hikayesi 18. Bölüm Fragmanı Final

Yorum Yaz (2 Yorum)
Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Merve Girgin
Senaryo: Deniz Madanoğlu
Kanal ve Yayın Günü: Fox tv - Cumartesi - 20:00
Bir Aile Hikayesi Oyuncuları: Songül Öden, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Duygu Yetiş, Alper Saldıran, Ali Seçkiner, Serkan Ercan, Elçin Efecan ve Celil Nalçakan
Songül Öden ( - ) Songül Öden ( - )
Birkan sokullu ( - ) Birkan sokullu ( - )
Celil Nalçakan ( - ) Celil Nalçakan ( - )
Olgun Toker ( - ) Olgun Toker ( - )
Elçin Afacan ( - ) Elçin Afacan ( - )
Bir Aile Hikayesi Konusu:

Med Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Bir Aile Hikayesi çok yakında Fox Tv'de ekranlara gelecek. Merve Girgin'in yönetmenliğini üstlendiği dizisinin başrollerinde Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan gibi isimler yer alıyor.

Songül Öden (Reyhan Güneş)

17 şubat 1979 Diyarbakır doğumlu oyuncu 1.70 boyunda ve 54 kilodadır. Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Hacettepe Üniversitesi Konservatuarı'nda ders almıştır. Gümüş dizisinde izlenirlik dereceisini artırmıştır. Umutsuz Ev Kadınları, 72. Koğuş, Acı Aşk ve Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde rol almıştır. Güzel oyuncu son olarak ise hala TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Payitaht Abdülhamit dizisinde Gertrude Bell karakterine hayat vermiştir.

Celil Nalçakan (Cem Güneş)

10 Haziran 1978 Sivas doğumlu başarılı oyuncu Öğretmen bir anne ve babanın oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümü mezunudur. Sıla dizisiyle oyunculuk hayatına başlayan Nalçakan daha sonra Keşanlı Ali Destanı, Galip Derviş, Vicdan ve Poyraz Karayel dizilerinde rol almıştır. Son olarak ise Kanal D ekranlarında yayınlanan komedi dizisi Hayati ve Diğerleri dizisnde başrol oynamıştır.

Birkan Sokullu (Berk Güneş)

1985 İstanbul doğumlu oyuncu 2003 yılında Best Model yarışmasında dereceye girmiş ve 3. olmayı başarmıştır. Maltepe Üniversitesi'nde Radyo televizyon bölümü mezunudur. 1.87 boyunda ve 78 kilodadır. Elif, Küçük Sırlar, Küçük Kadınlar, Uçurum, Fatih ve Hayat Şarkısı gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak ise reyting kurbanı olan Yüz yüze dizisinde Cihangir (Cino) karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

İrem Sak (Müjde Güneş)

Güzel oyuncu 9 Şubat 1986 senesinde Sivas'ta dünyaya gelmiştir. 2006 yılında eğitimi için İstanbul'a gelmesiyle hayatı değişen güzel oyuncu İnsanlar Alemi dizisinde Sinem karakteri ile tanınmıştır. Sonrasında ise Yalan Dünya (Tülay) ve Güldür Güldür (Sinem) karakterleri ile tanınır hale gelmiştir.

Olgun Toker (Mahur Güneş)

19 Mart 1986 Mersin doğumlu yetenekli oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. İlk olarak 2010'da Saklı Hayatlar filminde yer almıştır. Bir Ses Böler Geceyi, Kurtuluş Son Durak, Hükümet Kadın filmlerinde rol almıştır. Son, Karadayı ve Hayat Şarkısı dizilerinde boy göstermiştir. Son olarak Hayat Sırları dizisinde Kemal karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.r.

Seren Şirince (Derya Tepeli)

1 Ocak 1988 İzmir'de dünyaya gelen Şirince 1.55 boyunda ve 55 kilodadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimş almıştır. Berk Oktay'la ilişkisi bulunduğu konuşulan ve magazin programlarında gündem olan oyuncunun Sercan Batur ile ilişkisi bulunmaktadır. İlişki Durumu Karışık isimi dizide Ayşegül karakteriyle tanınmıştır. Araf Zamanı, Aşk Emek İster gibi dizilerde yer almıştır. Son olarak ise Atv'de ekranlara gelen Seven Ne Yapmaz dizisinde Nazlı karakterine hayat vermiştir.

Alper Saldıran (Erdem Beyaz)

16 Eylül 1984 İstanbul doğumlu genç oyuncu Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Melekler Korusun, Yerden Yüksek, Böyle Bitmesin, Beni Böyle Sev, Kalbim Seni Seçti ve Kalbim Ege'de kaldı gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak ise 2017 yılında kamera karşısına geçen Alper Aşk ve Gurur isimli dizide Murat karakterine hayat vermiştir.

Reklamlar
Yorum Yap

Bir Aile Hikayesi dizisine 2 Yorum Yapıldı
  1. Deniz: Gercekten buyuk sacmalik bu unutkanlik
  2. Devrim: Super bir dizi bence. Cok iyiııiiiii

Bir Aile Hikayesi Dizisi Özet

Bir Aile Hikayesi 4. Bölüm Fragmanı Özeti 23 Mart Cumartesi

Patorunu ile sıkıntılar yaşayan Cem eve sık sık geç gelmeye başlar. Sıkıntılarını birazda olsun hafifletmek için çareyi alkolde bulan Cem ile Reyhan arasında ipler iyice gerilmiştir. Cem'işn evde olmadığı bir gece başlarına kötü bir olay gelmesi sonrasında ise işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Berk ise işini kaybetmemk ve tazminat ödememesi için yapımcısından özür dilemesi için yapımcının bulunduğu bir partiye gidip ondan özür dilemesi gerekmektedir. Bunun için kendisine destek olmak için Beste'yi yanında olması için ikna eder. Ancak parti sonunda yine işler çığrından çıkar. Diğer taraftan ise hasta olan biyolojik babası için randevuya gitmek istemeyen babası Şakir'i ikna etmesi de hiçte kolay olmayacaktır. Çünkü Şakir hastalığının çaresi olmadığını bu sebeplede gitmek istemdiğini bir kez daha doktormak duymak istemez.

Bir Aile Hikayesi 3. Bölüm Fragmanı Özeti 16 Mart Cumartesi

Üçüzlere hamile olan Reyhan doğum esnasında bir bebeğini kaybeden ve hastaneden kimsesiz bebeği sahiplenir. Taburcu olduğu sırada bir adam Reyhan hanımın kafasını karıştırmıştır. Sahiplendiği bebek ile bir türlü bağ kurmayı başaramaz. Mahur ailesi ve Şakirle beraber kahvaltı yaptıkları sırada ansızın eve gelen Reyhan evde büyük bir panik yaşanmasına neden olur. Reyhan'a bir sürprizde Berk ve Beste'den gelir. Annesine karşı dürüst olup gereği anlatmak isteyen Mahur istediğini yapabilecek mi? Yapımcı ile tartışıp işi bırakan Berk yapımcıdan özür dileyip işine geri dönmezse sahip olduğu herşeyi kaybetmek üzeredir.